010-228 29 00 info@frankgruppen.se

Vi som jobbar på Frank

Välkommen att kontakta var och en av oss direkt. Telefonnummer och mejladresser hittar du under Medarbetare.

Du kan också maila till oss på info@frankgruppen.se eller ringa växelnumret 010-228 29 00.

Du får gärna besöka vårt ljusa och ombonade kontor på Kungsholmen, ett stenkast från Fridhemsplans tunnelbanestation.

Alexander Hjortman

Frank Projektpartner
070-693 49 29
alexander.hjortman@frankgruppen.se

Alexander Pikosz

Frank Projektpartner
070-693 05 25
alexander.pikosz@frankgruppen.se

Alexander Wage

Frank Projektpartner
070-693 04 41
alexander.wage@frankgruppen.se

Ali Zahedani

Frank Projektpartner
070-693 36 55
ali.zahedani@frankgruppen.se

Andreas Bokell

Frank Projektpartner
070-693 67 52
andreas.bokell@frankgruppen.se

Anders Dahlstedt

Samarbetspartner
070-693 00 61
anders.dahlstedt@frankgruppen.se

Anders Lindskog

Samarbetspartner
070-559 90 16
anders.lindskog@frankgruppen.se

Andreas Wallklint

Frank Projektpartner
070-693 40 14
andreas.wallklint@frankgruppen.se

Anne Nygren

Frank Projektpartner
070-693 01 47
anne.nygren@frankgruppen.se

Bengt Stuguby

Samarbetspartner
070-351 07 56
bengt.stuguby@frankgruppen.se

Björn Myrbäck
Carl Björn

Samarbetspartner
072-515 85 84
carl.bjorn@frankgruppen.se

Catharina Eriksson

Frank Eskilstuna
070-693 15 45
catharina.eriksson@frankgruppen.se

Christer Boström

Frank Uppsala
072-731 77 09
christer.bostrom@frankgruppen.se

Christoffer Carlsson

Frank Uppsala
070-693 81 61
christoffer.carlsson@frankgruppen.se

Christopher Wadeborn

Frank Projektpartner
070-693 29 45
christopher.wadeborn@frankgruppen.se

Cina Ringqvist

Frank Projektpartner
070-693 16 80
cina.ringqvist@frankgruppen.se

Cornelia Lundberg

Frank Projektpartner
070-693 07 15
cornelia.lundberg@frankgruppen.se

Daniel Wargert

Frank Uppsala
070-693 04 03
daniel.wargert@frankgruppen.se

Dean Moore

VD Frank Eskilstuna
070-693 06 09
dean.moore@frankgruppen.se

Emil Grass

Frank Projektpartner
070-693 15 70
emil.grass@frankgruppen.se

Eva Eriksson

Affärschef Frank Projektpartner
070-693 03 50
eva.eriksson@frankgruppen.se

Fatima Bale

Frank Projektpartner
070-693 58 59
fatima.bale@frankgruppen.se

Göran Jansson

Frank Projektpartner
070-570 59 92
goran.jansson@frankgruppen.se

Håkan Andersson

Frank Eskilstuna
070-541 47 93
hakan.andersson@frankgruppen.se

Hanna Marcante

Frank Projektpartner
070-693 74 62
hanna.marcante@frankgruppen.se

Helena Larsson

VD Frank Miljöpartner
073-355 33 43
helena.larsson@frankgruppen.se

Jan Blomberg

Frank Eskilstuna
070-693 22 10
jan.blomberg@frankgruppen.se

Jennie Moberg

Frank Projektpartner
070-693 04 28
jennie.moberg@frankgruppen.se

Jenny Björs

Frank Projektpartner
070-693 22 90
jenny.bjors@frankgruppen.se

Jens Holck-Clausen

Frank Projektpartner
070-693 04 85
jens.holck-clausen@frankgruppen.se

Jimmy Eklund

Frank Installationspartner
070-693 60 96
jimmy.eklund@frankgruppen.se

Joakim Nilsson

Frank Projektpartner
070-693 03 41
joakim.nilsson@frankgruppen.se

Joakim Trange

Samarbetspartner
073-337 03 49
joakim.trange@frankgruppen.se

Joel Vilborg

Frank Projektpartner
070-693 05 12
joel.vilborg@frankgruppen.se

Johan Dahlman

Frank Projektpartner
070-693 15 20
johan.dahlman@frankgruppen.se

Johan Enander

Frank Projektpartner
070-693 02 92
johan.enander@frankgruppen.se

Johan Torbratt

Frank Uppsala
070-890 98 68
johan.torbratt@frankgruppen.se

John Björklund

Frank Installationspartner
070-693 15 33
john.bjorklund@frankgruppen.se

Jonas Karlsson

Frank Projektpartner
070-693 41 42
jonas.karlsson@frankgruppen.se

Jonna Siukola Andersson

Frank Eskilstuna
070-693 03 05
jonna.s.andersson@frankgruppen.se

Josefin Lindén Lindström

Frank Projektpartner
070-693 01 62
josefin.linden.lindstrom@frankgruppen.se

Katherine Pérez

Frank Projektpartner
073-662 52 36
katherine.perez@frankgruppen.se

Kent Strandberg

Frank Uppsala
070-693 15 75
kent.strandberg@frankgruppen.se

Kolja Bajic

VD Frank International Partner
070-760 49 06
kolja.bajic@frankgruppen.se

Lars-Olof Zetterlund

Styrelseordförande Frankgruppen
070-796 79 91
lars-olof.zetterlund@frankgruppen.se

Leif Axelsson

Frank Projektpartner
070-693 11 80
leif.axelsson@frankgruppen.se

Linus Rask

Frank Projektpartner
070-693 07 39
linus.rask@frankgruppen.se

Ludwig Sandberg Borell

Frank Projektpartner
070-693 08 55
ludwig.sandberg.borell@frankgruppen.se

Magnus Engstrand

Affärschef Frank Projektpartner
070-662 60 80
magnus.engstrand@frankgruppen.se

Magnus Trange

VD Frankgruppen
VD Frank Projektpartner
070-693 06 60
magnus.trange@frankgruppen.se

Malin Falk

Frank Uppsala
070-693 00 15
malin.falk@frankgruppen.se

Marcus Bergstedt

Frank Eskilstuna
070-693 05 56
marcus.bergstedt@frankgruppen.se

Mats Hagedorn

Frank Projektpartner
070-693 18 40
mats.hagedorn@frankgruppen.se

Mats Persson

Frank Projektpartner
070-693 16 06
mats.persson@frankgruppen.se

Mattias Holmqvist

Frank Projektpartner
070-693 05 90
mattias.holmqvist@frankgruppen.se

Mia Endén

Frank Projektpartner
070-693 08 80
mia.enden@frankgruppen.se

Monica Stråth

Ekonomi
070-679 52 82
monica.strath@frankgruppen.se

Nadia Kashou

Frank Projektpartner
076-521 53 22
nadia.kashou@frankgruppen.se

Negar Nikyar

Frank Projektpartner
073-664 84 27
negar.nikyar@frankgruppen.se

Nicklas Lemon

VD Frank Installationspartner
Affärschef Frank Projektpartner
070-365 99 65
nicklas.lemon@frankgruppen.se

Nicole Valenzuela

Frank Miljöpartner
070-693 09 15
nicole.valenzuela@frankgruppen.se

Olle Dahlberg

Frank Projektpartner
070-527 22 22
olle.dahlberg@frankgruppen.se

Olof Danfors

Frank Uppsala
070-693 29 01
olof.danfors@frankgruppen.se

Oscar Sjöö

Frank Projektpartner
070-693 04 74
oscar.sjoo@frankgruppen.se

Otto Honauer

Samarbetspartner
070-433 89 99
otto.honauer@frankgruppen.se

Per Thimgren

Affärschef Frank Projektpartner
070-693 66 70
per.thimgren@frankgruppen.se

Peter Berg

Frank Installationspartner
070-250 52 37
peter.berg@frankgruppen.se

Peter Blixt

Frank Uppsala
070-693 81 51
peter.blixt@frankgruppen.se

Peter Hedvall

Samarbetspartner
070-877 79 35
peter.hedvall@frankgruppen.se

Peter Öberg

Frank Projektpartner
072-510 77 74
peter.oberg@frankgruppen.se

Petri Blomdahl

VD Frank Uppsala
076-309 29 44
petri.blomdahl@frankgruppen.se

Rickard Malm

Affärschef Frank Projektpartner
070-388 85 40
rickard.malm@frankgruppen.se

Robert Jangklev

Frank Projektpartner
070-693 05 01
robert.jangklev@frankgruppen.se

Robert Jansson

Frank Installationspartner
070-693 01 31
robert.jansson@frankgruppen.se

Roine Synnerlöv

Frank Uppsala
Projektanställd Frank Projektpartner
070-693 70 60
roine.synnerlov@frankgruppen.se

Svante Hertz

Frank Uppsala
070-459 55 99
svante.hertz@frankgruppen.se

Therese Holmquist

Frank Projektpartner
070-693 08 45
therese.holmquist@frankgruppen.se

Tobias Sandberg

Frank Uppsala
070-693 44 50
tobias.sandberg@frankgruppen.se

Tom Nilsson

Frank Uppsala
070-693 24 30
tom.nilsson@frankgruppen.se

Tomas Woltze

Frank Installationspartner
070-347 95 25
tomas.woltze@frankgruppen.se

Ulrika Sjöö

Frank Projektpartner
070-693 60 22
ulrika.sjoo@frankgruppen.se

Frank, till din tjänst

”Allt”. Så brukar vi sammanfatta vad vi gör inom projektstyrning i bygg- och fastighetsprojekt. Här utvecklar vi ”allt” lite mer och erbjuder tjänster efter dina behov som kund, välkommen till Frank.

FRANKGRUPPEN AB
Sankt Göransgatan 63
112 38 Stockholm

info@frankgruppen.se
Tel 010-228 29 00