Om Frankgruppen
Om Projektpartner
Om Installationspartner
Eskilstuna
Uppsala
International
Tjänster
Uppdrag
Nyheter
Bli en av oss
Kontakt
 

Organisation – FRANK Projektpartner

Företaget startade 2005 som ett bolag inom Structor. Sedan 2011 är FRANK Projektpartner ett fristående aktiebolag – och en del av FRANKGRUPPEN. För närvarande jobbar drygt 40 medarbetare och samarbetspartners med projekt för både offentliga och privata uppdragsgivare. Våra konsulter hanterar projektvolymer från 1 miljon upp till 1 miljard kronor.
    
Styrelseordförande: Lars-Olof Zetterlund, 070-796 79 91, lars-olof.zetterlund@frankprojektpartner.se

Ledningsgrupp:
Magnus Trange, VD,  070-693 06 60, magnus.trange@frankprojektpartner.se

Magnus Engstrand, affärschef,  070-662 60 80, magnus.engstrand@frankprojektpartner.se

Nicklas Lemon, affärschef,  070-365 99 65, nicklas.lemon@frankprojektpartner.se

Eva Eriksson, affärschef,  070-693 03 50, eva.eriksson@frankprojektpartner.se

Per Thimgren, affärschef,  070-693 66 70, per.thimgren@frankprojektpartner.se

FRANKGRUPPEN AB      Sankt Göransgatan 63, 112 38 Stockholm      info@frankgruppen.se      Tel 08-120 160 00
© 2018 FRANKGRUPPEN, Stockholm Södra Reklambyrå, Piliz Mfl